Ultratěžké hádanky

Přinášíme vám malý testík, jestli už se alespoň trochu orientujete v tom kdo jsme. Poznáte kdo je člen thaicrew a kdo ne?

et-a-adam-2-ten-nejlep.jpeg
Nedostalo se k nám moc údajů odhledně této fotky ale mělo by se jednat o lamače dívčích srdcí, baby-Rambiče, pukavce, móďelku a hérečku v jedný osobě Adama a filmovou postavičkou mírumilovnýho mimozemšťana E.T., který se ztratil rodičům při průzkumu Země. Kdo je ale kdo, to nedokážu říct ?? Pomozte nám tuto hádanku vyřešit !

jára vs stoupa.jpg
Po podařené první soutěži přináším další, tentokrát o poznání těžší…Jeden z těchto dvou fešáků je zakrslý podlézavý tupoun, kterému to ale myslí o poznání lépe než ostatním kolegům. Je hlavním poskokem kníže Ignora, kterého oslovuje „Vaše knížecí Ignorantstvo“. Při horlivém plnění jeho příkazů však většinou pokaždé něco zkazí. Druhý je oblíbená kreslená postavička z Gumídků 🙂 …přeji hodně štěstí!!

mattbarax.jpg
Jeden z nich je miláček davů, fešák kterej nezkazí žádnou srandu, člověk na kterýho se je radost koukat…  a ten druhej točí cajdáky v Hollywoodu…

Takže už tu máme tři členy thaicrew, ale stále ještě dva chybí. Ano, slyšíte správně, thaicrew má pět členů, ale letenky jsou jen čtyři. Takže vzhůru do tréninku vytahávíní nejdelších slámek 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s