Grilování

Taktická přípravná porada před cestou

(neboli gril a pivka u chandlera)

 

Dne 7.květence léta páně tento rok jsme se rozhodli, že podnikneme jednu z mnoha dalších thaicrew setkání a zase o trošku víc dopodrobna naplánujeme náš výlet. A jelikož jen tak sedět u počítače a ladit detaily cesty při krásném počasí, jaké ve středu bylo, je nesmysl, tak jsme se rozhodli, že si debatování zpříjemníme grilováním a pivkem na zahrádce. No a po pár vtípkách na hlavu každého člena jsme vymysleli následující změny:

  1. Jelikož jsme chudí cestovatelé a chceme, aby naše cesta vyšla na co nejméně peněz, tak jsme se rozhodli, že na druhou část našeho výletu (cesta do Chiang Mai a výprava do pralesa) nepojedeme z Bangkoku vlakem, ale poletíme místními aerolinkami (tím se také snižuje naše pravděpodobnost přežití na polovinu 😎 ). Hlavní důvody byly zkrácení času (místo 10-12 hodin vlakem, hodina a půl v letadle) a fakt, že rozdíl mezi cenou není tak markantní – asi jen o polovinu víc.
  2. Adam vybral agenturu a přímo i typ treku,na kterej se vydáme. (je to ten s označením CMT3D, kousek pod polovinou stránky)
  3. Za další jsme debatovali nad tím, kolik dní strávíme v Kanchanaburi – u mostu přes řeku Kwai. Na tuto část výletu jsme si sice naplánovali kolem 5ti dní, ale jelikož se naše líné pudy nezapřou, tak bychom rádi nějakej ten den ušetřili na závěr výletu – na toulky po ostrovech a válení šunek na pláži. Tady jsme ale k žádnému rozhodnutí nedospěli, páč to necháme na posouzení, až budem přímo na místě.

No a pak už přijel Standa se svým nablejskaným Mustangem, tak jsme se nadlábli a jeli se projet. Jinak detailní rozpis naší výpravy jsme taktéž usmolili, Mojžák to dokonce přepsal v excelu, takže ho tímto veřejně žádám, aby se nabál a dal sem svůj premiérový pořádný příspěvek, ve kterém by tento rozpis ukázal i zbytku zvědavců.

Na závěr jen přidám pár fotek z Büberssonova mobilu:

dsc00337.JPGdsc00336.JPGdsc00333.JPGdsc00334.JPGdsc00347.JPGdsc00345.JPGdsc00348.JPGdsc00349.JPGdsc00350.JPG

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s