Jede s náma celebrita!!

Honza Mojžíš byl poslední dobou velmi soustředěný na školu, bylo přece zkouškové období. Nikoho by nenapadlo ho podezřívat, že dělá něco jiného. Ale Honza nás všechny obalamutil, protože se celou dobu připravoval na masturbační víkend V San Francisku. A dokonce ho vyhrál!! Samozřejě nám nic neřekl, ale naše média ho prozradila. Zejména internetový server http://www.idnes.cz, kde v sekci x-man najdete článek o sexuálních rekordech, kde se zmiňijí o našem zdravotníkovi. A tady Vám nabízím zmiňovanou pasáž:
„Několik zajímavých výkonů zaznamenal předposlední květnový víkend v San Francisku. Na masturbačním maratonu, kterým vyvrcholil květen jako měsíc onanie, předvedl například muž přezdívaný Mojžíš, 31 orgasmů v řadě za sebou. Na akci se nevydal bez přípravy – znalost tantrického sexu mu dávala velké šance již předem.“ Zdroj: http://www.idnes.cz. Inu každý se na pobyt v Thajsku připravuje jinak, například já sem byl včera na očkování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Thajsko 2008. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 responses to “Jede s náma celebrita!!

  1. Myslím že z té naší cesty bude celosvětová událost vzhledem k tomu že náš Barák teďka vyhrál primárky v USA (ale pořád se snažím přijít na kloub tomu, proč se vždycky při focení umazal krémem na boty?). Chandlere, vemeš si na starost PR a rozhlásíš že skupina Onanista, Prezident USA, Kujebák a já jedou za nějakejch 25 dní do Thajska?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s