Thajsko: Den duo

Události dnešního dne začaly nabírat znepokojivý směr již ve dvě hodiny ráno, kdy plavčík barák zachránil tonoucího Bübera z jeho lůžka v jejich pokoji v pátém patře. Po probuzení obou došlo ke zjištění, že se jednalo o Barákovu noční můru, respektive postižení prací. Po nočním dobrodružství jsme se probudili v děvet hodin ráno, v našich skromných, leč dostačujících holobytech (dvě postele, větrák, záchod a sprcha 2 in 1). Záhy jsme přišli o kolegu Banditu a přidal se k nám kolega Mojžíš – sám a šli jsme na snídani. Po snídani jsme vyrazili na celodenní trip. Po krátké cestě jsme byli zas donuceni si vzít ťuk-ťuk, který nám ukázal i to, co jsme nechtěli a to v pořadí: budha, oblečení, chrám, suvenýry, budha a znovu pro velký úspěch oblečení (ťuk-ťukáři dostávají slevu na béňo za nákup suvenýrů a oblečení). Hurá in da Zoo. Zoologická zahrada byla vesměs normální, nicméně v pavilonu plazů jsme viděli, co nás čeká a nemine při našem treku do Jungle. Po zoo a neúspěšné návštěvě Dusitského parku, který byl zavřený, jsme ťuk-ťukem vyrazili do moderního centra, samozřejmě přes oblečení a suvenýry, tentokrát však v mimořádně luxusním provedení. Zbytek dne jsme prochodili dvěma kříži a třemi kráži zbytek města a hledali oblíbené baťůřkářské destinace. A pak jsme ty růžové uličky konečně našli.

— censored —


3
O dvě hodiny a jednu velkou cenu Británie později nás čekala nekonečná cesta za vidinou dalších uliček nahoty, která měřila jako cesta z Prahy do Bruntálu. Stálo to za to! Nemyté školačky, neřesti v kláštěře, poddajné kovbojky a nechutné mužatky nás nechaly v klidu, nýbržli dva Dumbové nás nadchli. Po zvolení odmítavé taktiky při hledání ťuk-ťuku (zvolené Barákem), jsme po zatraceně krátké době ( 24. km ) narazili na fešáka, kterého se nám podařilo usmlouvat na 160 bubáků. Cesta na Kao San Road proběhla až na osm a půl mrtě smogu v pohodě. Pivko, deník, chrápáring. Skóre: 4 – 1 – 1 – 0 (netýká se kurev)

Příspěvek byl publikován v rubrice Thajsko 2008. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 responses to “Thajsko: Den duo

  1. Vy kundí hoši, se zaujetím sleduji vaše thaiské kroky… tak přeju vítr v zádech,slunce ve tváři a ať vás osud zanese až ke hvězdám…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s