Den 1

Úspěšně se nám daří předběhnout celou odbavovací frontu, nicméně je nám to k ničemu. Letadlo je přeplněné a my nastupujeme s vidinou rozhozeného sezení pilotovi na klíně, na křídle, v zavazadlovém prostoru a držíc se kola. Vzhledem k genitálnosti thaicrew bandy se proházíme do jedné řady po dvojících BaMi a NoChu. V cukuletu dostáváme dobré jídlo a pivo. Novák má rozbitý monitor a Chudárek díky tomu nervy na pochodu (každý si může na svém monitoru pouštět filmy a hudby, případně hrát hry). BaMi jsou na pokraji nervového zhroucení z mlaskajícího, chrochtajícího a nechutného spoluletce. Zbylých 11 hodin si toho ale moc nepamatujeme. Jedině BaMi si pamatují jak je ten nechuťák přeskakuje, když utíká na záchod. NoChu svůj klidný spánek pojistilo práškem na spaní zapitým pivem a následně se probouzejí v romantickém obětí v blízkosti Hong Kongu. Přistání je nuda. Pilot je suchar, daří se mu to na první pokus. Před sledem dalších událostí je nutné zmínit vyplnění dotazníků na naše zdravotní stavy, z důvodu výskytu prasečí chřipky. Všichni si to suverénně vykračujeme k první pasové kontrole, ale odcházíme pouze 3. Co se nestalo? Jeden nejmenovaný poctivec přiznává tři ze čtyř přiznaků prasečí chřipky a je mu nasazena rouška a následuje odvedení do zdravotního centra mezinárodního letiště v Hong Kongu. Chudárek, Mikota a Novák nevěřícně kroutí hlavou a mohou se potrhat smíchy. Ano, kategorie Stoupa zájezdu zná svého vítěze. Mezitím v hermeticky uzavřeném prostoru jsou zapsány všechny údaje o našem Mirkovi Dušínovi, probíhá změření teploty a nenáročný zákrok, v podobě biopsie mozku. Asi za 15 minut se fešák vrací zpět. Bágly máme v cukuletu a bez problému odjíždíme busem A21 do 30km vzdáleného Kownloonu. Vystupujeme na předem nalezené zastávce Tsim Sha Tsui. Po shlédnutí třech guest-housů si vybíráme pěkné ubytování. Házíme si korunou o pokoje, jeden má totiž manželskou postel a druhý dvě oddělená lůžka. NoChu prohrávají a získávají peckoidní 1m širokou manželskou postel a jednu čupr společnou peřinu. V noci to nebude žádná hitparáda. Po zcivilizování vyrážíme na večeři a v tomto desetimilionovém, na několika ostrovech se rozkládajícím městě, daleko v JV Asii potkáváme zcela náhodně na první křižovatce Michala Viriuse, spolužáka ze školy. To je typický, thaicrew už je známá všude. po zbytek večera chodíme po hong Kongu, večeři dáváme v SubWayi a pivko v Carlsberg baru. To je asi vše z dnešního dne. PS: zítra nás čeká zajímavá historka z ložnice NoChu, která bude určitě plná bojů o peřinu. PS2: Milý deníčku, pozdravuj Týničku. Chu.

p1070031p1070018p1070007

Příspěvek byl publikován v rubrice Asie 2009. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 responses to “Den 1

  1. Ahoj kluci strašně sem se nudil a tak sem se vám rozhodl složit básníčku a tady máte zhotovenou verzi: Nováček,Chudárek,Mikota a Baráček jezdí spolu po světě,problémi mají letadle.Málem chitili chřipku prasečí,domů se vrací zaroslí.Každý den rýži jedí to jim doufám nevadí.Na Mt.Kinabalu vyšplhají jenom Martínek leží v ůpatí.A to co zde píši je o partě Thaicrew která projela celou Indonéskou říši.A zdravím celou partu z prahy.

  2. Já teda nemám nic poetickýho, ale chtěla bych Tomovi pochválit tu roušku…skvělej módní doplněk!Vsadim se, že to bude hit příštího léta…nebo možná už letošní zimy…uvidíme,papaaa :o)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s