Den 3

Náš další den začíná v 00:01 v Airbusu A320, kterých nedávno nemálo spadlo. Už při rolování na dráze letadlo vydávalo zvuk přirovnatelný k Járovu Polu. Po půl hodine vibrace a podivné zvuky přestávají, načež-li kapitán letadla hlásí blíže nespecifikovaný problém. Po třech a půl hodinách jemně přistáváme v Kuala Lumpur pořádně nevyspalí hlavně díky uřvanému dětsku, blbečkovi s notebookem, který nahlas poslouchá film a zvracejícím spolucestujícím. Zjišťujeme, že nejsme na hlavním letišti, nicméně-li na plesnivém maličkém letišti. Na kterém přistává pouze společnost Air Asia a Cebu Pacific. Zbylých asi 6 hodin strávíme hraním ferbla a nepřetržitým cpaním se jídel z polozavřených fast-foodů. V 7 ráno bereme taxíka do již dříve vytipované čtvrti, která je od letiště cca 70 km vzdálená. Pro Járu v přepočtu nás cesta vyjde na 300,- Kč. Po hodině jízdy v největší zimě s rampouchem u nosu dojíždíme do centra, kde po krátkém hledání nacházíme busy-guy-combo pokoj se dvěmi manželskými postelemi. Jen co se osprchujeme – vrátíme se mezi homo sapiens – vyrážíme směrem k Petronas Towers (Pro Járu: to jsou ty dvě věže vysoký jak debil, spojený tim peckoidním mostem, kterej je prostě nesmyslnej). Chceme se podáívat nahoru, ale díky japonskému zájezdu jsou vystupenky již vyprodány, proto se alespoň podíváme do muzea Petronas Towers. Věže fotíme z profilu, z půdorysu, bokorysu, s náma i bez nás. Jedeme do china-townu tágem asi za dvacet haléřů a dostáváme se do padělatelského ráje. Po patnácti vteřinách má každý nové brýle, což podnítil Chu. Ovšem největší gurmán a labužník v jedné osobě zájezdu se nenechá zahanbit a protože tu Bentley neprodávají, tak kupuje alespoň hodinky Breitling osázené diamanty v ceně pěkného rodinného paláce. Díky jeho šikovnosti je usmlouvává na RM40,- (Járo: krát pět). Poté taxíkem, kterého usmlouval No na pár korálků jezdíme přibližně dvacet minut, ale taxikář nás vysazuje přibližně deset metrů od našeho nástupu. Jdeme do místní menzy, kde si po dlouhém vybírání dáváme nepálivé jídlo – pálí jak debil. Z jídla se vydáváme do parku u Petronas Towers, avšak tam vydržíme sotva 15 minut, protože jsme nespali . Avšak se v nás zas probouzí alkoholová dušička a jdeme na jednu pintu piva. Kolem 18 hodin BaMi jdou spát a NoChu jdou ještě otestovat místní shishu. NoChu se do postele dostávají až po desáté večer, což je až po 40ti hodinách bez spánku. PS: Majkí, byl bys tu jak v ráji – každá/ý tu vypadá jak na dvnáct. PS2: Chu zavedl nové slovo „brífink“, když je brífink, tak Ba nesmí mluvit. PS3: BaChu po měsících usilovného přemýšlení přišlo na to, co znamené 7-eleven.
p1070253sp1070249sp1070241sp1070218s

Příspěvek byl publikován v rubrice Asie 2009. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 responses to “Den 3

  1. Pánové, moc moc moc děkuji za vaše info. Příště letíms váma, ale ani muk Báře jasný 😀 Dneska jsem byl u meka a říkal jsem si jak si ti kluci asi jedí 😀 Pac a pusinky Mike !!!

  2. Až se jednou břinknu tak pudu na magistrát, stavební odbor, prosadit aspoň jeden takovej domeček. PS pro No: Překvapení na Korsice vyšlo na 110%!

  3. tak jsem ráda, že jste ready a na hlavě ještě nemáte dredy…avšak co není, může být, ale hlavně se tam nepoblít….
    tak užívejte výletů a přežijte tu hromadu přeletů. Prostě se tam mějte krásně a zase někdy ve stylu básně 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s