Den 4

Probouzíme se časně ráno o půl jedenácté anechce se nám z postele. Na snídani jdeme do Green Day obchodu (pro Járu: do 7-eleven). Po snídani nabíráme tágo a frčíme do Batu caves – 18km severně od Koala Lumpur. Tágo máme opět zapůl darma a tento taxikář sehraje ještě velmi důležitou roli v dnešním příběhu. Před vstupem do jeskyní probíhá první přátlské setkání s makaky, čili průměrnými studenty VŠFS. S Chlupáčem jdou okamžitě na tykačku a vrhají se do konverssace o světové hospodářské recesi, projevující se negativně na prodeji banánů. Zpátky k tematu. Po výlezu 273 přísných schodů do jeskyně o velikosti tří mnoho s vlkou dírou jako bonus. Pozorujeme stalagnity, stalagtity, stalahnáty a jiné přírodní úkazy. Po prozkoumání jeskyní se chceme podívat do Malaysian Forrest research. To bohužel nejde, pač v sobotu je zavřeno, tak se jdeme podívat do motýlíerarialia na králíci a kandáty. Odcházíme silně zklamaní, byli tam jen motýli. Má li někdo zájem, o dvě přehršle fotografií motýlů, nechť napíše buberovi na maila. Poté běreme pěšárec do china-townu. Před vstupem si ale ještě dáme dlabanec v KFC – stál za starou belu. Při vstupu do tržnice jdou obchodníci před Chlupáčem do pozoru a upozorňují se na nás nazvájem vysílačkama. Moc jím to nepomohlo. Díky Chlupáčově umu smlouvat jsme všechno zboží pořídili pod výrobní cenou a dva stánky kvůli nám zkrachovaly. Dáváme pejvo a konečně docela slušnou véču a jdeme skouknout večerní Koala Lumpur. Během patnácti minut je cestou vyhlášen 4x brífink. Pořizujeme habaděj fotek večerních Petronas a vydáváme se zpátky ke guesthousu. A že nevíte, jak velmi důležitou osobu dnešního dne jsme potkali? Ejchuchu, našeho ranního taxikáře. Mávli jsme na něj a šli dál. Kousek od ubytování sedáme v arabské kavárně na shishu, kde získáváme nové přátele – šéfa kavárny a jeho asistenta, který je shodou náhod z Kota Konabalu. Asistent nám dává kontakt na svého bratra, který by nám v KK měl vše zařídit a donést nás na Mount Kinabalu. Zbambení odcházíme na pokoj a dostáváme šok, jak cyp. Neletíme do Kota Kinabalu ve čtyři odpoledne, jak jsme si mysleli, ale už v 11 ráno. Uleháme s krosnou na zádech a těšíme se na zítřejší prohlídku okruhu F1.
PS1: Járo, přestaň sousošit (tímto zdravíme Báru) a začni komentovat články, ty šmejde.
PS2: Brífínk se již vztahuje na všechny členy, včetně Chu, který ho úspěšně vztahuje i sám na sebe.
PS3: Protože je Tomáš kulihrášek a dokáže se ztratit i ve svém vlastním pokoji, dostává kolem krku cedulku s čísly ostatních členů a kontaktní adresou ubytování. PS4: Breitlingy se za dvanáct hodin spozdily asi o dva dny, ale démanty pořád drží.
p1070376sp1070373sp1070326sp1070275s

Příspěvek byl publikován v rubrice Asie 2009. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

12 responses to “Den 4

  1. Modré tričko je moc hezké, určitě bylo taky pěkně drahé! Z foto vidíme u No posun v hygieně, zaznamenali jsme změnu z košile na tričko, gratulujeme! Hlídejte No ať nesmlouvá dvakrát ve stejném krámku, to nekončí dobře! No na motýly může, ke krokodýlům má ale vstup zakázán!

  2. Já se pořád jenom směju =) By mě zajímalo s kým Jaroušek griluje,když se mnou vlastně celý týden nebyl!To mi bude muset nějak vysvětlit =) Kluci možná jste odhalili nevěru =)=)=)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s