Den 5

Do postele se dostáváme ve čtvrt na dvě, ovšem po čtyřiceti minutách koukání do stropu si NoMiChu berou prášek na uklidnění, který sehraje ještě velikou roli. Ba se pokouší usnout na přírodní bázi, bez pomoci sedativ. Po dalších patnácti minutách NoBa spaní vzdávají a odcházejí na jedno. Ještě před odchodem domlouváme budíček na sedmou ranní. Kdo alespoň někdy slyšel něco o nemytcích a jejich sklonech k alkoholismu musí tušit, jak jedno pivo může dopadnout. MiChu chrní, jak zfetovaná miminka, zato NoBa již sedí v hospodě, dávají si hrany a popíjejí první pivko. Společnost jim začínají tvořit krysy, které jim pobíhají pod nohama. A proto si na uklidnění dávají další kousek. Po krysách začínají okupovat podnik lehké děvy, některé na první pohled přešité, a proto padá další zrzek. Díky dalším stresovým situacím přichází na řadu další pejva a shisha jako bonus. Děvy nabízejí nepřijatelné a ukazují nemravné. NoBa si ze strachu dávají další pintu na kuráž a za pět sedm utíkájí špalírem děvek zpět do guesthousu. Zatím se v pokoji u MiChu MiChu probouzejí, protože jejich nemytčí polovičky nejsou na blízku a jejich postele jsou opuštěné, strachují se. Během několika málo okamžiků se NoBa a MiChu potkávají na schodech, láskyplně si vyhubují a jdou balit. MiChu jdou ještě na snídani a NoBa dospávají náročnou noc. Za cca dvacet minut bereme bágly a chytáme tágo na letiště. Ajta Krajta. U Chu se naplno začínají projevovat účinky prášku Xanax a je mu všechno uplně buřt. Ba by rád začal Chu šikanovat, ale díky naprostému zhroucení organismu není schopen. NoBa v taxi usínají a Chu nepřítomným pohledem přepočítává prsty na ruce. Cestou na letiště se na pár fotek zastavujeme na okruhu Formule 1 v Sepangu, nicméně se dostáváme pouze ke vjezdu. Po hodině jízdy, kterou vnímá pouze Mi jsme na letišti. Taxík nás stál 75RM, po zaplacení se jdeme odbavit. Vše opět bez problémů a tak hned po odbavení míříme do McDonald’s na snídani. NoBa spí na hamburgerech a Chu vypráví kafi bezva historky o životě. Mi se snaží ty dva alkoholiky a jednoho feťáka nakrmit a zaznamenává částečný úspěch. Poté nás nakládá na tři vozíčky a jednoho po druhém přes rentgen šoupe do letadla. BaNo slintajíc prospí celý let. Chu dvě a půl hodiny čučí před sebe a obdivuje vzor na sedačce. Z letadla už ale odcházíme po dvou a vyčkáváme na předem domluvený odvoz. Po několika telefonátech se konečně potkáváme a jsme odvezeni do Summer Guesthouse, kde opět dostáváme pokoj po čtyřech, avšak tentokrát v luxusnějším provedení (110RM/noc). Po ubytování vyrážíme na prohlídku města, měníme peníze, jdeme na jídlo a psychicky se připravujeme na výstup na nejvyšší horu jihovýchodní Asie Mount Kinabalu. PS: Jelikož se Büberovi podařilo nabourat do sítě FBI, víme, že i náš bývalý člen Mojžák naší stránku občas čte. Mojžos, napiš nám také něco ze života v Kanadě, facebook je pro nás teď na měsíc zapovězen.
p1070379s p1070382sp1070387s

Příspěvek byl publikován v rubrice Asie 2009. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

One response to “Den 5

  1. Ty bonbony byly určené pouze pro nečekané psychické potíže, proto jich bylo naštěstí málo.Jak jsem to počítala tak naštěstí už vám nic nezbylo.
    Nesmí se na to zásadně pít ani chodit do prostředí, kde je nezbytná zvýšená pozornost. Té vaše popisované projevy neodpovídaly.A navíc rozšířené zornice mohou vzbudit dojem z užití tam zakázaných látek. Takže už nic podobného neriskujte.Příště než něco takového uděláte počítejte do desíti. Díky Járovi zvládáme orientaci v přepočtech měn.Těšíme se na další, bdělejší den.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s