Den 10

Dnes ráno nás Buber budí o poznání něžněji, než v předchozích dvou dnech, a to pohlzením po vousatých tvářičkách. MiBaChu jdou na snídani a Chlupáček ještě dospává. Dnešní den je ve stylu předchozího dne, jen s tím roydílem, že to od rána vypadá na hezké počasí. Po snídani se vydáváme na molo, kde zas kupujeme lístky na vedlejší ostrov Pual Sapi. Cesta na ostrov ujíždí rychle, ale lodivod (pro jistotu ten samý, co včera) trefuje ostrov až na třetí pokus. Ostrov Sapi je o poznání menší, než Mamutik. Po bezprostředním vystoupení na ostrov NoBa jdou na druhou snídani, Chu vyklepává boxerky a Mi hledá fleka na opalování. Chu se shodl s japonskými důchodkyněmi, že to fakt houpalo. Po opalování, čvachtání, časopisování, válení, znova opalování, spaní, dáváme oběd u místní Ristorante podobně jako včera. Tři rozumní členové usoudí, že je v pravé poledne moc nebezpečné vystavovat svojí kůži na slunce, ovšem gurmán zájezdu se ve dvanáct hodin vydává do středu pláže na lehčí grilling. Po druhé hodině se zbytek opalovacího družstva k Chu přidává. Naskýtá se veliká výzva, přeplavání na 400m vzdálený ostrov. Přeplavní nám trvá cca 20 minut a než stihneme přeplavat ke břehu, čeká nás pobřežní hlídka. Tomík okamžitě dává řeč s kolegou a shoduje se s ním, že plavat přes hlavní dopravní tepnu plnou žraloků bylo velmi nezodpovědné. Tomáš si okamžitě vyhubuje a nám taky, ale to už sedíme v lodi a zadarmo nás vezou na náš ostrov zpět. Očekáváme sprdunk, ale ten se nekoná. Do čtyř stejná aktivita, jako dopoledne a ve čtyři nasedáme do zplašené lodi naprosto sami. Při nastartování se od kormidla ozývá dábelský smích a Chu okamžitě tuší, že něco nebude v pořádku a proto si okamžitě navlíká vestu a zkouší si Otčenáše. Zbytek týmu kapitána burcuje do extrému a Chu přidává Zdrávas. V přístavu na vedlejším ostrově Chu odrazuje všechny turisty od jízdy smrti, ti však, nedbaje rad, nastupují. Lod však nabírá hmotnost a do KK jedem pomalu, pěkně pomalu. V přístavu Chu opět vyklepává trenýrky a jdeme na ubytovnu. Dáváme spršárec, čtení, veget a příprávy na námluvy. Ano, večer jedeme opět za Buberovou družkou. Při příchodu se družce rozsvítí oči a okamžitě vyhazuje místní a vytváří nám VIP lounge. Proběhne pár nevinných pohledů, něžných doteků a obejdnáváme si jídlo. Po jídle opět focení, představení rodičům, a sami sobě. Jmenuje se Vanessa. Poté se vydáváme nakoupit ovoce a něco sladkého, zatímco se Chu utíká zchladit na pokoj, pač se mu zapalují lýtka, jako Buberovi, jen z jiného důvodu (Chuovo gurmánské opalování). Večer proběhne lehká Panthenol party, karty ve kterých Buber stanovuje rekord v rychlosti prohry, ale tohle připočítáváme na vrub jeho zamilovanosti, časopisování a chrupec.
p1070671p1070757p1070765

Příspěvek byl publikován v rubrice Asie 2009. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 responses to “Den 10

  1. Hezky jsme se pobavili u čtení dvou posledních dnů. Včera jsme nemohli, protože jsme se připravovali na přesun z jednoho ostrova na druhý, kde proběhlo setkání na nejvyšší NoChu úrovni. Zdravíme a držíme palce. PS1: dračí máma chrlí plameny kvůli přeplavbě v doprovodu žraloků! PS2 Máte se mazat (opalovacím krémem), kdo bude No mazat záda, tomu dračí máma slibuje finanční odměnu!

  2. ahoj, setkání na nejvyšší úrovni bylo dokonalé, rádi bychom Vám sem vložili i obrazovou dokumentaci, leč bohužel, ani náš malý IT netuší, jak. Dostaneme návod?
    A PS pro Chu : Milý Adámku, jestli e nenaučíš řádně a se správným faktorem používat krém na opalování tak, abys nebyl večer totálně rudý, končí náš sponzoring na tvé výlety a budeš příští léto sedět hezky doma! Je tu skoro pořád zataženo, podobné útrapy večerního nanášení Panthenolu, tě tudíž nečekají!)

  3. Ahoj kluci, mate fakt pekny fotky a nejvic vam to tam zavidim, pristi rok jedu s vama a je mi jedno kam. Adame vidim, ze mas hodne novych brejli, tak te chci jen pozadat abys mi nejaky taky privezl, jelikoz mi ukrali moje ray-bany, tak mi muzes privezt alepson nejaky levy jako nahradu, dekuju. Mejte se hezky, ciao

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s