Indie 2012 – plán cesty

Tak je to jasný! Jedeme do Indie! 23. července odlétámé smě Dillí a 14. srpna se vracíme zpět do Prahy. Letenky jsme tentokrát pořídili poměrně dlouho dopředu a vyplatilo se, cena skvělá, spoje krásně navazují a dokonce letíme celou cestu víceméně po směru. Letos žádné zalétávání opačním směrem. Jo a letíme s Aeroflotem, podle zkušeností No a Ba by to mělo být v docela v pohodě a horší než Aerosvit to určitě nebude. Doufejme..
Cestu do Indie jsme pojali jako kombinaci dvou typů pobytu. Prvních deset dní strávíme poznáváním kultury a památek ve Zlatém trojuhelníku a v Rajasthanu. Konkrétně se podíváme do Dillí, Agry, Fatehpur Sikrí, Abhaneri, Jaipuru, Jodhpuru a Mandawy. Na druhých deset dní odlétáme s Air India na Andamanské ostrovy, neobjevený ráj na zemi (takhle to mají na webu, čestně!), kde si chceme užít panenské pláže, tropické pralesy a prostě chill chill ne?!

[* plán cesty.png *]

Btw pro Vás budeme mít pravděbodoně jedno nečekané a samozřejmě šokující překvapení. Takže bedlivě sledujte náš web a v příštích pár dnech vše odhalíme!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Indie 2012. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s