Den 5

Drahá rodino,
Po další ranní omeletě se chystáme na další dobrodružství. Bohužel zjištujeme, že se mezi skupinu nebojácných průzkumníků zapletlo pár slečen. Na další expedici vyrážíme pouze v pěti a No brečí na hotelu zůžován hnědými démony. Naše dnešní dobrodružství začříná na úpatí hory pod Fort Amber, kde se slzami v očích nasedáme na ztýrané sloňe, kteří nás vynáší na vrchol hory. Na vrcholu zjišťujeme, že je tu další slečna v našich řadách a on slečna Ba se také pouští do boje s hnědými démony a vydává se směr hotel. Další zastávka je v City-Palace a Jantar Mantar, kde Chu sbírá klenoty z indické módy. Na oběd se stavíme v místní restauraci zatemněné boční uličce, kde hnědí démoni opět útočí a „princezna Jasněnka“ Chu (viz střevíce) podléhá. Ostatní se rozplývají a vzpomínají, jak Hangár (a.k.a. hráč, boss, vítěz, pán) zkrotil bosou rukou dvě krvežíznivé kobry díky jeho božské hře na píšťalu a přirozenému šarmu. Po obědě vyrážíme směr Hava Mahal, kde Mi okrádá další místní prodejce. Podle místních tradic se čtyři skládáme do tuk-tuku a jdeme na hotel, kde nacházíme No u bazénu, kde brousí nářadí a chystá se na dvě opálené armádní recruitky z Izraele na druhém břehu bazénu. K jeho zklamání Mi tasí své mužo a hned se ocitá na pár lechtivých fotografiích s usměvajícími se slečnami. U večeře poslední dva stateční (Mi a velepán Hangár) se rozhodnou poškádlit ony hnědé démony a objednávají si neznámá překvapení z indického menu. Po večeři si DrMiHangár vychutnávají pivo, které Mi a Hangár nebojácně pořídili na černém trhu v temných uličkách Jaipuru za společnosti rozplývajících se izraelských krásek.
PS: Bitva s démony stále pokračujePříspěvek byl publikován v rubrice Indie 2012. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

One response to “Den 5

  1. Dle přiloženého videa by se mohlo jednat o počínající diagnozu „Kulturní šok“, která se dá lehce překonat splynutím a přizpůsobením se životu místních domorodců. Ty izraelské slečny jste viděli někde na tom druhém obrázku?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s