Den 6 (Sex)

Ranní vstávání v 7:00 se obchází bez ranního sraní u Ba a No, takže všichni jásáme a slavíme. Dáváme si rychlou, netypickou snídani: čaj, tousty, vajíčka a panáka slivky. Po snídani nás před palácem lásky a průjmů čeká Mr. Sting a na čas v 08:01:00 vyrážíme směr Jodhpur. Cesta utíká pomalu, ale vzhledem k přátelským vztahům v cestovatelské skupině Thaicrew nakonec utíká rychle. Po cestě spíme, posloucháme hudbu, shodujeme se, že Sony Ericsson je nehorší, řešíme světový mír a atomovky. V půli cesty Hangár dostává na zadel v Angry Birds a od té doby je trudomyslný. Téměř před koncem cesty potkáváme směčku velbloudů, která neohroženě čeká střídavě na kolejích a silnici na to, aby se z nich staly cigarety Camelky. Sting nás vyhodil uprostřed smrdutého bordelu a srdci tržiště a rukama nám ukazuje, kudy do hotelu. Cesta do hotelu je ale samozřejmě uplně obráceně, než ukazoval a po chvilce hotel nacházíme ve staré historické části Jodhpuru. Pokoj BaNoHangár je krásný v druhém patře s výhledem do zahrady a na majestáteckou pevnost. Pokoj ChuMiDr je přízemní kamrlík pro opuštěné chudáky (předělaný sklep). Po příjezdu dáváme předvečeři, hluboký bazén, sprchu, znova večeři, šošán, pivo, deník, Hangár Angry Birds a to je asi tak vše. S pánem Mlokem.
PS: Proč komentují jenom No-ákovi?
PS 7: Hangár se stále snaží o lepší score.Příspěvek byl publikován v rubrice Indie 2012. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 responses to “Den 6 (Sex)

 1. ahoj, vzhledem k mnoha předešlým špatným zprávám které jsme dostávali od momentu, kdy jsme adama zanechali v praze se jen tiše modlím abyste se v pořádku vrátili!!!! Adámku, mysli na to, že mě dokonale rozhodí i zmínka o průjmu!!!! Doufám,že máte dostatek léků a v dalších zprávách si přeju jen samá pozitiva a životní jistoty!!!!)))))))
  Mějte se co nejlíp)))

 2. Zdravíme z Prahy,
  za prve: Jsme rády, že léky fungují a ďábla jste snad vyhnali!
  za druhé: Chu má krásnou místní košulku! (O botech ani nemluvě :))
  za třetí: Mi je pěknej šmejd ale zase má hezké fotky se slečnami na FB 🙂
  za čtvrté: Ho je stále stejně sexy
  A Ba je nejlepší a nejkrásnější (i s hnědým démonem :))

  ps. Mini Zuzi a velký tati za 5 hodin odlétají do Londýna podpořit ty naše kluky ušatý. Takže se tam mějte hezky a užívejte 😉

 3. Jsme rádi, že Ranní Sraní vás již opustilo, ale trochu nás zneklidnilo v podtextu textu v náznacích nějaké snad harašení v šestém dnu? Pokud mě paměť neklame v lékárničce první a poslední pomoci nebyly opatření a pomůcky k onemocněním, které nepřenáší komáři, ale „jiná havěť“.Tak doufám, že máte „vše“ pod kotrolou a to hlavně frustrovaný a „zhrzený“ No.Jinak krásné fotky a vypadá to tam už čistěji než v Dillí.

 4. Mar-No už je polnoc a den Tvojich narodenín.Práve sme sa vrátili z osláv KájiTebe prajeme hlavne zdravie, ktoré momentálne potrebuješ, krásne zážitky a šťastný návrat.Babča a dedo..

 5. Mar-no, už je deň Tvojich narodenín a my Ti prajeme potrebné zdravie ,vela krásnych zážitkov a šťastný návrat. Pozdravujeme všetkých.Babča a dedo.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s