Den 7

Zatímco v královském apartmánu je noc jako v peřince, v přístěnku pod schodu u třech drsňáků je pěkně nic moc. V půl sedmé jsou ChuMiDr buzeni místními uklízeči, kteří vedou boušlivou debatu pod okny naší ložnice. Po self-service snídani razíme k pevnosti, avšak cestou se všech pět chlapů zájezdu nechává zlákat k netradiční prohlídce pevnosti pomocí takzvaného Flying Fox, neboli zdolávání i 60ti metrových výšek na vysutých lanech v horolezeckých postrojích. Fifinka Dr se alespoň odhodlává k tomu chlapy vyfotit. Jízda je to neskutečná, opravdová mužo atrakce. Dr se zatím prochází po prvním nádvoří pevnosti a obdivuje begónie. Po cca hodině jízdy artakce končí a my razíme v šesti jedním tuktukem na Jaswant Thanda. Po kukačce frčíme dál do města na oběd ve vyhlášené omeletárně, o které vyšel článek i ve skopčáckém periodiku a na Lonely Planet (a tyto informace jsou velmi zdůrazněny na všech reklamních nápisech). Po překvapivě dobrém obědu jdeme na trh nakupovat koření, čaje a především No-ův dárek. Mi a Hangár odvádí chlupa No na hotel do bazénu a druhá skupina po hodině kupuje láhev Bacardi a krásnou hliněnou zdobenou praktickou dvacetilitrovou vázu. No je nadšený, ale to ještě neví, že se jedná teprve o první polovinu dárku. Každopádně na terase dáváme první drinky, Chuovi volají z letiště, že konečně mají jeho bágl a mastíme karty. Cca v 7:00 jde skupina MiChuDr na véču zpět do omeletárny a pro další praktický dárek pro Noa. Tentokrát dostává třímetrovou bambusovou tyč, kterou může po místním vzoru použít jako lešení. Opět má velikou radost a stejně tak i okolí, které tomu všemu přihlíží. BaNo a Hangár zatím čekají na večeři a všichni se připravují na oslavu Noových 24. narozenin. Zatjaql.

PS 1: Mi přichází na teorii vícedimenzionálního vesmíru ve kterém je v bambusu ještě jeden mnohem větší bambus, nebo-li ve 4 ráno čučí do skříně a na otázku, co dělá tvrdí, že jí kontroluje.
PS 2: Hangár se stále snaží o lepší score
PS 3: Fotky z jízdy na lanech budou později a bude i video. Heč.


Příspěvek byl publikován v rubrice Indie 2012. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 responses to “Den 7

 1. Ještě jednou vše nej k narozkám Martínkovi, Adámkovi vše nej k nalezení báglu. Na to, že nemá bágl, má Adámek na každé fotce jiné oblečení, jak to dělá? Má to cenu vytahovat a špinit ty svoje věci? Pošlete ho rovnou zpátky do Prahy(ten bágl).
  A teď pozitivní zprávy z ČR: dnes uhořelo ve vlaku v Indii cca 50 lidí a od rána byl globální výpadek elektřiny v severní Indii, takže už tam na nic nesahejte.
  Zdá se, že jídlo tam mají dobré, dávejte na sebe pozor.

 2. Martine, přejeme vše nejlepší k narozeninám, dárky jsi dostal opravdu praktické, už se těším, až s nimi budeš vystupovat z letadla)))
  A jinak máme radost z nálezu zavazadla a držíme palce, aby bylo opravdu to pravé.
  Ofiko zprávy z Indie nejsou nic moc, ráno hořící vlak a teď večer masivní výpadek proudu, to se máte, doufám, lépe!!!
  Vypadáte velmi dobře))))

 3. Zdravíme všechny cestovatele z Davle. Pravidelně sledujeme Vaše zpravodajství a rozšiřujeme jej dále, mimo jiné také dnes již archaickou metodou tisku na papír.
  Díky za úžasné fotky a podrobné informace o postupu expedice a o duševním a fyzickém stavu jejích členů.
  Těší nás také nález Chu-ova zavazadla. Martinovi přejeme vše nej k narozeninám a závidíme mu dárky 🙂
  Přejeme všem další krásné zážitky a nakonec bezproblémový návrat domů.

 4. ahoj chlapci))), den číslo 7 už máme poněkud vykoukaný, nemohli byste se hecnout a poslat pár dalších informací?))))))))))))))))))
  Díky!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s