Den 13 (jako blbej patek)

Rano je tentokrat bez snidane, protoze ma nase madam-domus nejaky blize nespecifikovany problem a tak BaChuNo razi do kseftu pro skutry a teprve pak jedeme na snidani. Po palacinkove snidani mirime na skutrech na plaz cislo 7. Neskutecne vlny. Neskutecny! Fakt! U plaze zkoumame ceduli s varovanim, jaka havet se ve vode vyskytuje a je to v pohode. Jsou to pouze morsti krokodyli, morsti zraloci, morsti hadi a jedovate meduzy, take z more. Vsechny varovani peclive procitame a v augenblicku zapominame a bezime skakat, serfovat a blbnout do vln. Po trech hodinach sbirame sve varhanky a lezeme z vody ven na krasnou plaz, na ktere jsme opet prakticky sami. Nadupavame nase Harleye a jedeme pres neskutecny prales ostrova zpet na obed. A protoze se z nas po pouckach od Dr stali zlatomladeznici, tak z obeda zase jedeme pres cely ostrov na plaz s vlnami. Skaking, serfing, blbing. BaChu zachranuji tonouciho inda, ktery vypada, jako Raj z BigBang Theory a zabava pokracuje dal. Kolem ctvrte vracecka zpet do hotelu, hledani buberova ochoceneho kraba v koralovych utesech po kterych skaceme v kroksach diky nekolikametrovemu odlivu. Sprcha, kreming po opaloving, veca a pak flaska Bacardi s kolou a limetkami.
PS: No je suchar (Stojan Jakotyc)
PS 2: Rano Ba sledujic vrcholy palem, aby se vyhnul pripadnym padajicim kokosaku, temer zakopava o hada viz foto nize:
Příspěvek byl publikován v rubrice Indie 2012. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 responses to “Den 13 (jako blbej patek)

  1. Ahoj kluci, vypadá to nádherně, jen to množství jedovatých potvor mě poněkud zneklidňuje, dávejte na sebe pozor!!!

  2. Ten had na palmě je asi užovka palmová, létající had, jedovatý, který se umí rychle přemisťovat, čím kratší tím rychlejší.Jinak až na tu havěť je to nádhera.Doufám, že jste opatrní.

  3. Tak sem vasi story konecne mel cas precist :)..Je to paráda..užijte si to ještě co to jde..Hlidam tu za vás Prague:)..těšim se až dorazite a popijem ček bíír..:)..!!!!Hoj mastři

  4. Tak co se děje, že se nic neděje?
    Aspoň dejte vědět kdy bude potápění, abych se psychicky připravila. Buďte opatrní a nepodlehněte potápěčské euforii při potápění.

  5. Proč nepíšete? Stále sa chodíme dívat na obrazovku a tam je 13.den.Teraz sme všetci v Milešove ,kde kladú potrubie kanalizácie a Šelinka má divadlo a može nechať oči na bágru, ktorý je na dvore.Buďte oparrní i posledné dni a my sa Vás nemožede dočkať.Babča, maminka ,dedo, šelinka .

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s